Russian (CIS)
veliki.kiev.ua
Прокат товаров для активного отдыха
                                       МАГАЗИН    Скидки и Подарки    Хочу такой Бизнес!    Новости и акции    О Компании    РАБОТА    Контакты
Мы в соцсетях

veliki-facebookveliki-youtubeveliki-instagramveliki-telegram


Маршрут: Back to USSR


Стартуємо від пункту прокату на вул. Челябінська, 2а. Час в дорозі: 4 години

Перед тим як їхати ретельно знайомимось з "ПДД для велосипедистов"


 

Пункт 1:  Майже поруч зі стартом розташована ТЕЦ- 4, гігантський опалювальний комплекс Києва, споруда часів СРСР. Мало в кого є селфі на тлі цих величезних веж:)

 

Далі ви прямуєте промзоною до станції метро Лісова (пункт 2), ця місцевість – справжній індастріал-нетрі! Тут і закинуті залізничні колії, бродячі собаки(обережно!), товарні вагони, велетенські споруди і гігантські труби. Враження неповторні!

На вулиці Віскозній розташований Епі-Центр, поруч з ним – пункт прийому і відправки вантажу компанії Автолюкс, а ще десь в цій промзоні, існують залишки містичного заводу «Радікал», на жаль його адреса засекречена і точне місцезнаходження невідомо. В інтернеті повно історій про сховища ртуті, які ніби-то існують на території заводу, де навіть стіни пропитані цим рідким і шкідливим металом.

 Пейзажі цього району нагадують гру "Сталкер".

 


Пункт 2 Проїхавши повз «Даринок» ви опиняєтесь біля підземного переходу до м. Лісова. На тому боці переходу продають найсмачніше соняшникове насіння в м. Києві. Майже біля виходу з метро розташована оптова точка, де бабусі пропонують широкий вибір «сємок» - 8 сортів. Якщо купляєте на 10 грн, вам додадуть горішків як бонус. Далі ви їдете по Броварському проспекту до Биківні.


Пункт 3 Скориставшись підземним переходом біля Биківні, занурюєтесь в ліс і потрапляєте на озеро Берізка.  Це гарне місце для купання, рибалки та шашличків. Місцеві кажуть, що півведерця карасиків з 6-ї ранку - це цілком реальний результат ранкового рейду. Тут навіть є станція з катамаранами та літнє кафе. Об`їхати озеро можна тільки зі східного боку, бо з західного боку воно перетворюється на струмок, який тече до «мертвого» озера, що розташоване біля промзони.


Пункт 4 У вас є чудова можливість насолодитись хвойним лісом.  Броварський ліс – існує не одне століття,  повз нього проходила орда Батия, тут відбувались події Великої Вітчизняної,  і хтозна що ще. До речі,  ще 100 років тому це була Чернігівська губернія. На перший погляд може здатись, що заблукати дуже легко, але в лісі можна когось зустріти і розпитати дорогу до рибхозу. Також в лісі є житлові будинки. В цьому лісі збирають гриби і сюди влаштовують вилазки. Багато затишних галявин і цікавих стежок і, знову ж таки, хвоя!Пункт 5
На картах Російської Імперії це місце означене як озеро «Рибне». Зараз від нього залишилось лише декілька болот – спадщина від радянського Рибхозу. Поруч є закинуті корівники, які охороняються сторожем та собаками. А неподалік є навіть маленьке селище в лісі, яке називається «поселок Рыбный»

 

Пункт 6 Через ліс повертаєтесь до цивілізації... цивілізації СРСР! Вулиця Алма-Атинська і весь район ДВРЗ це законсервований Радянський союз. Пам’ятник Леніну, стадіон, клуб, дворики, все це ніби переносить відвідувача в епоху сталінізма. На Алма-Атинській майже немає кіосків і магазинів, тільки жовті Богдани та іномарки нагадують, про 2017 рік,  здається ось-ось побачиш десь на лавочці дядю Ваню в тельняшці, який грає на баяні якийсь хіт 50-х.
 
Виїжджаючи з лісу ви потрапляєте в самий кінець вулиці, Алма-Атинська 115 – це закинутий 4-поверховий будинок в стилі «Сталінський Ампір».

Існує версія що будинок пустує через пожежі, але наслідки пожежі не спостерігаються. Дивно, доволі гарна сталінка – і повністю закинута. Поруч з нею  школа, на якій видно цікаві барельєфи з піонерами. Якщо знову трішки зануритись в ліс, на північний захід, можна знайти фундаменти – залишки від невідомих споруд прямо в лісі.Взагалі Алма-Атинська – суцільний «Сталінській Ампір» всі будинки  тут з помпезним декором,  колонами та зірками.

Назви вулиць по-радянському прив’язані до залізниці: Машиністська, Семафорна, Сергія Лазо (згідно комуністичної легенди, вороги спалили героя революції Лазо в топці паровозу). Район ідеально підходить для зняття кліпів на пісні Расторгуєва, проте, біля ДК знімали кліп Потапа «У нас на раЁне».

  

 
НАШИ ПУНКТЫ ПРОКАТА

              ДОСТАВКА
 ...товаров и оборудования...

               

-- КИЕВ --

            ПРАВЫЙ БЕРЕГ


Прокат велосипедов Ремонт лыж, велосипедов и сноубордов Прокат беговых лыж Прокат боксов, багажников, креплений Прокат палаток, рюкзаков, спальников
      м. Святошин...

Прокат велосипедов ВДНХ
      м. Выставочный центр...

Прокат велосипедов ПИРОГОВО
      ул. Ак. Тронько...

Прокат велосипедов ПАРК МУРОМЕЦ
      пр. Генерала Ватутина...

Прокат велосипедов МЕЖИГОРЬЕ
      ул. Франка... 


           ЛЕВЫЙ БЕРЕГ

Ремонт лыж, велосипедов и сноубордовПрокат беговых лыж
      м. Позняки...

 Ремонт лыж, велосипедов и сноубордов ТРОЕЩИНА
      ул. О. Бальзака...


Прокат велосипедовРемонт лыж, велосипедов и сноубордов ОБУХОВ
       ул. Киевская 111-А..   


Veliki в других городах

 Киев
 Обухов
 Одесса
 Сумы

подробнее на...
 veliki.ua