Russian (CIS)
veliki.kiev.ua
Прокат товаров для активного отдыха
                                       МАГАЗИН    Скидки и Подарки    Хочу такой Бизнес!    Новости и акции    О Компании    РАБОТА    Контакты
Школа Веломехаников

«Первая в Украине»


Записываемся в группы....
 


Вело-экскурсия

«По улицам старого Киева»


Записываемся в группы....
 


Поиск по сайту

Прокат велосипедов, прокат багажников, прокат боксов и креплений в Киеве
Погода в Киеве

Украинская Баннерная Сеть

Маршрут: Back to USSR


Стартуємо від пункту прокату на вул. Челябінська, 2а. Час в дорозі: 4 години

Перед тим як їхати ретельно знайомимось з "ПДД для велосипедистов"


 

Пункт 1:  Майже поруч зі стартом розташована ТЕЦ- 4, гігантський опалювальний комплекс Києва, споруда часів СРСР. Мало в кого є селфі на тлі цих величезних веж:)

 

Далі ви прямуєте промзоною до станції метро Лісова (пункт 2), ця місцевість – справжній індастріал-нетрі! Тут і закинуті залізничні колії, бродячі собаки(обережно!), товарні вагони, велетенські споруди і гігантські труби. Враження неповторні!

На вулиці Віскозній розташований Епі-Центр, поруч з ним – пункт прийому і відправки вантажу компанії Автолюкс, а ще десь в цій промзоні, існують залишки містичного заводу «Радікал», на жаль його адреса засекречена і точне місцезнаходження невідомо. В інтернеті повно історій про сховища ртуті, які ніби-то існують на території заводу, де навіть стіни пропитані цим рідким і шкідливим металом.

 Пейзажі цього району нагадують гру "Сталкер".

 


Пункт 2 Проїхавши повз «Даринок» ви опиняєтесь біля підземного переходу до м. Лісова. На тому боці переходу продають найсмачніше соняшникове насіння в м. Києві. Майже біля виходу з метро розташована оптова точка, де бабусі пропонують широкий вибір «сємок» - 8 сортів. Якщо купляєте на 10 грн, вам додадуть горішків як бонус. Далі ви їдете по Броварському проспекту до Биківні.


Пункт 3 Скориставшись підземним переходом біля Биківні, занурюєтесь в ліс і потрапляєте на озеро Берізка.  Це гарне місце для купання, рибалки та шашличків. Місцеві кажуть, що півведерця карасиків з 6-ї ранку - це цілком реальний результат ранкового рейду. Тут навіть є станція з катамаранами та літнє кафе. Об`їхати озеро можна тільки зі східного боку, бо з західного боку воно перетворюється на струмок, який тече до «мертвого» озера, що розташоване біля промзони.


Пункт 4 У вас є чудова можливість насолодитись хвойним лісом.  Броварський ліс – існує не одне століття,  повз нього проходила орда Батия, тут відбувались події Великої Вітчизняної,  і хтозна що ще. До речі,  ще 100 років тому це була Чернігівська губернія. На перший погляд може здатись, що заблукати дуже легко, але в лісі можна когось зустріти і розпитати дорогу до рибхозу. Також в лісі є житлові будинки. В цьому лісі збирають гриби і сюди влаштовують вилазки. Багато затишних галявин і цікавих стежок і, знову ж таки, хвоя!Пункт 5
На картах Російської Імперії це місце означене як озеро «Рибне». Зараз від нього залишилось лише декілька болот – спадщина від радянського Рибхозу. Поруч є закинуті корівники, які охороняються сторожем та собаками. А неподалік є навіть маленьке селище в лісі, яке називається «поселок Рыбный»

 

Пункт 6 Через ліс повертаєтесь до цивілізації... цивілізації СРСР! Вулиця Алма-Атинська і весь район ДВРЗ це законсервований Радянський союз. Пам’ятник Леніну, стадіон, клуб, дворики, все це ніби переносить відвідувача в епоху сталінізма. На Алма-Атинській майже немає кіосків і магазинів, тільки жовті Богдани та іномарки нагадують, про 2017 рік,  здається ось-ось побачиш десь на лавочці дядю Ваню в тельняшці, який грає на баяні якийсь хіт 50-х.
 
Виїжджаючи з лісу ви потрапляєте в самий кінець вулиці, Алма-Атинська 115 – це закинутий 4-поверховий будинок в стилі «Сталінський Ампір».

Існує версія що будинок пустує через пожежі, але наслідки пожежі не спостерігаються. Дивно, доволі гарна сталінка – і повністю закинута. Поруч з нею  школа, на якій видно цікаві барельєфи з піонерами. Якщо знову трішки зануритись в ліс, на північний захід, можна знайти фундаменти – залишки від невідомих споруд прямо в лісі.Взагалі Алма-Атинська – суцільний «Сталінській Ампір» всі будинки  тут з помпезним декором,  колонами та зірками.

Назви вулиць по-радянському прив’язані до залізниці: Машиністська, Семафорна, Сергія Лазо (згідно комуністичної легенди, вороги спалили героя революції Лазо в топці паровозу). Район ідеально підходить для зняття кліпів на пісні Расторгуєва, проте, біля ДК знімали кліп Потапа «У нас на раЁне».

  

 
НАШИ ПУНКТЫ ПРОКАТА

              ДОСТАВКА
 ...товаров и оборудования...

               

-- КИЕВ --            ПРАВЫЙ БЕРЕГ


Прокат велосипедов Прокат беговых лыж Ремонт лыж, велосипедов и сноубордов Прокат боксов, багажников, креплений Прокат палаток, рюкзаков, спальников 
      м. Берестейская...  

 Прокат беговых лыж ПУЩА-ВОДИЦА
      ул. Ф. Максименко...

 Прокат беговых лыж НОВОБЕЛИЧИ
      ул. Олевская...

Прокат велосипедов БУЧА
     ул. Розы Люксембург..  


           ЛЕВЫЙ БЕРЕГ

 Ремонт лыж, велосипедов и сноубордов ЛЕВОБЕРЕЖНАЯ
      ул. Челябинская...  
    

Ремонт лыж, велосипедов и сноубордовПрокат беговых лыж ПОЗНЯКИ/
       
ХАРЬКОВСКИЙ
      м. Позняки... 

 Ремонт лыж, велосипедов и сноубордов ТРОЕЩИНА
      ул. Карла Маркса...  


 Прокат велосипедовРемонт лыж, велосипедов и сноубордов СОФИЕВСКАЯ
      БОРЩАГОВКА, ВИШНЕВОЕ
          ул. Мира..   

 Прокат велосипедовРемонт лыж, велосипедов и сноубордов ОБУХОВ 
           ул. Киевская 111-А..   


Книга жалоб и предложений

Для защиты ваших интересов и совершенствования качества обслуживания, мы вводим  такое понятие как "Линия качества". Написав нам на эл. адрес Qa[a]veliki.kiev.ua This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it письмо с вашим отзывом, жалобой, предложением, описав в письме суть проблемы или предложения, оставив ваши обратные контакты мы сможем вместе сделать наш сервис лучше!
За толковые предложения будут бонусы!

Мы за качество
обслуживания!
А Вы?

??????.???????