Russian (CIS)
veliki.kiev.ua
Прокат товаров для активного отдыха
                                       МАГАЗИН    Скидки и Подарки    Хочу такой Бизнес!    Новости и акции    О Компании    РАБОТА    Контакты
Школа Веломехаников

«Первая в Украине»


Записываемся в группы....
 


Вело-экскурсия

«По улицам старого Киева»


Записываемся в группы....
 


Поиск по сайту

Прокат велосипедов, прокат багажников, прокат боксов и креплений в Киеве
Погода в Киеве

Украинская Баннерная Сеть

Маршрут: Континентальная Русановка - Труханов Остров - Парк Победы


Стартуємо від пункту прокату велосипедів: вул. Челябінська, 2а
Перед тим як їхати ретельно знайомимось з "ПДД для велосипедистов"


Пункт 1 Проїхавши проспектом Возз’єднання через залізничний шляхопровід, звертаємо направо і знаходимо стихійний цвинтар домашніх тварин.  Деякі люди не пожаліли встановити для своїх померлих улюбленців гранітні монументи з портретами і огорожу з художньої ковки. Цікаві деякі епітафії : «Спи спокійно, Барсік»
 


Пункт 2 Від цвинтаря прямуємо вздовж вулиці Ентузіастів понад каналом і потрапляємо на затишний берег Русанівської набережної. Під час Пасхи та на травневі свята кожен кв. метр тут забитий відпочиваючими. А в звичайні дні в основному рибалки та перехожі. Гарне місце для вечірньої прогулянки.


Пункт 3 Всі  звикли що Русанівка – це штучний острів. Але історично, Русанівка – це частина лівого берегу. Саме тут, на континентальній Русанівці розташовані знамениті Русанівські сади, або дачі в межах міста. Можна побачити як бурно розігралась людська архітектурна фантазія на 6 законних сотках: тут і звичайні радянські халупи, і вагончики, і котеджі, і навіть палаци та будинки в колоніальному стилі! Закинуті дерев’яні будинки з старими, засипаними листям мерседесами під вікном – привіт із шалених 90-х. Коротше, фільм «Жесть» курить збоку. Подивитись є на що, не поспішайте і дослідіть цей «заповідник» Києва ретельно.

Пункт 4 Прорізавши дачі по одній з вузьких просік-вулиць доїжджаємо до набережної і по дорозі прямуємо до двоповерхового недобудованого «Подільсько-Воскресенського» мосту. Міст – цікава споруда, яка нажаль обривається просто перед дачами. За булькаюче «спасибі» сторож дозволить піднятись на сам міст. Збоку є понтонна переправа на Труханів острів. Переправляємось, їдемо наліво вздовж шосе і звертаємо в сосновий ліс, проїхавши повз базу байдарочників виїжджаємо на мальовничий крутий берег Десенки.
 Пункт 5 Повертаємось назад до Русанівських дач, і , проїхавши під діючим залізничним мостом спостерігаємо
напівзатоплений корабель «Владивосток», далі проїжджаємо Воскресенські сади. Виїжджаємо до Райдужного озера і їдемо вздовж вул. Райдужної та вул. Алішера Навої


Пункт 6 Потрапляємо в парк Перемоги. Мало кому відомо, що тут існує ціла система ставків, мостики, стежки і галявини. В теплу погоду на лавочках сидять дівчата, на яких полюють хлопці. Можна відпочити і постежити за вдалими пікаперами. Відпочивши, повертаємось до пункту прокату через вул. Малишка, м. Чернігівська Карельский провулок та вул. Червоногвардійську.

 
НАШИ ПУНКТЫ ПРОКАТА

              ДОСТАВКА
 ...товаров и оборудования...

               

-- КИЕВ --            ПРАВЫЙ БЕРЕГ


Прокат велосипедов Прокат беговых лыж Ремонт лыж, велосипедов и сноубордов Прокат боксов, багажников, креплений Прокат палаток, рюкзаков, спальников 
      м. Берестейская...  

 Прокат беговых лыж ПУЩА-ВОДИЦА
      ул. Ф. Максименко...

 Прокат беговых лыж НОВОБЕЛИЧИ
      ул. Олевская...

Прокат велосипедов БУЧА
     ул. Розы Люксембург..  


           ЛЕВЫЙ БЕРЕГ

 Ремонт лыж, велосипедов и сноубордов ЛЕВОБЕРЕЖНАЯ
      ул. Челябинская...  
    

Ремонт лыж, велосипедов и сноубордовПрокат беговых лыж ПОЗНЯКИ/
       
ХАРЬКОВСКИЙ
      м. Позняки... 

 Ремонт лыж, велосипедов и сноубордов ТРОЕЩИНА
      ул. Карла Маркса...  


 Прокат велосипедовРемонт лыж, велосипедов и сноубордов СОФИЕВСКАЯ
      БОРЩАГОВКА, ВИШНЕВОЕ
          ул. Мира..   

 Прокат велосипедовРемонт лыж, велосипедов и сноубордов ОБУХОВ 
           ул. Киевская 111-А..   


Книга жалоб и предложений

Для защиты ваших интересов и совершенствования качества обслуживания, мы вводим  такое понятие как "Линия качества". Написав нам на эл. адрес Qa[a]veliki.kiev.ua This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it письмо с вашим отзывом, жалобой, предложением, описав в письме суть проблемы или предложения, оставив ваши обратные контакты мы сможем вместе сделать наш сервис лучше!
За толковые предложения будут бонусы!

Мы за качество
обслуживания!
А Вы?

??????.???????