Стартуємо від пункту прокату велосипедів: вул. Челябінська, 2а Перед тим як їхати ретельно знайомимось з "ПДД для велосипедистов"
Пункт 1 Проїхавши проспектом Возз’єднання через залізничний шляхопровід, звертаємо направо і знаходимо стихійний цвинтар домашніх тварин. Деякі люди не пожаліли встановити для своїх померлих улюбленців гранітні монументи з портретами і огорожу з художньої ковки. Цікаві деякі епітафії : «Спи спокійно, Барсік» 

Пункт 2 Від цвинтаря прямуємо вздовж вулиці Ентузіастів понад каналом і потрапляємо на затишний берег Русанівської набережної. Під час Пасхи та на травневі свята кожен кв. метр тут забитий відпочиваючими. А в звичайні дні в основному рибалки та перехожі. Гарне місце для вечірньої прогулянки.

 Пункт 3 Всі звикли що Русанівка – це штучний острів. Але історично, Русанівка – це частина лівого берегу. Саме тут, на континентальній Русанівці розташовані знамениті Русанівські сади, або дачі в межах міста. Можна побачити як бурно розігралась людська архітектурна фантазія на 6 законних сотках: тут і звичайні радянські халупи, і вагончики, і котеджі, і навіть палаци та будинки в колоніальному стилі! Закинуті дерев’яні будинки з старими, засипаними листям мерседесами під вікном – привіт із шалених 90-х. Коротше, фільм «Жесть» курить збоку. Подивитись є на що, не поспішайте і дослідіть цей «заповідник» Києва ретельно.
 Пункт 4 Прорізавши дачі по одній з вузьких просік-вулиць доїжджаємо до набережної і по дорозі прямуємо до двоповерхового недобудованого «Подільсько-Воскресенського» мосту. Міст – цікава споруда, яка нажаль обривається просто перед дачами. За булькаюче «спасибі» сторож дозволить піднятись на сам міст. Збоку є понтонна переправа на Труханів острів. Переправляємось, їдемо наліво вздовж шосе і звертаємо в сосновий ліс, проїхавши повз базу байдарочників виїжджаємо на мальовничий крутий берег Десенки.


Пункт 5 Повертаємось назад до Русанівських дач, і , проїхавши під діючим залізничним мостом спостерігаємо напівзатоплений корабель «Владивосток», далі проїжджаємо Воскресенські сади. Виїжджаємо до Райдужного озера і їдемо вздовж вул. Райдужної та вул. Алішера Навої
 
Пункт 6 Потрапляємо в парк Перемоги. Мало кому відомо, що тут існує ціла система ставків, мостики, стежки і галявини. В теплу погоду на лавочках сидять дівчата, на яких полюють хлопці. Можна відпочити і постежити за вдалими пікаперами. Відпочивши, повертаємось до пункту прокату через вул. Малишка, м. Чернігівська Карельский провулок та вул. Червоногвардійську.

|