Russian (CIS)
veliki.kiev.ua
Прокат товаров для активного отдыха
                                       МАГАЗИН    Скидки и Подарки    Хочу такой Бизнес!    Новости и акции    О Компании    РАБОТА    Контакты
Мы в соцсетях

veliki-facebookveliki-youtubeveliki-instagramveliki-telegram


Маршрут: Континентальная Русановка - Труханов Остров - Парк Победы


Стартуємо від пункту прокату велосипедів: вул. Челябінська, 2а
Перед тим як їхати ретельно знайомимось з "ПДД для велосипедистов"


Пункт 1 Проїхавши проспектом Возз’єднання через залізничний шляхопровід, звертаємо направо і знаходимо стихійний цвинтар домашніх тварин.  Деякі люди не пожаліли встановити для своїх померлих улюбленців гранітні монументи з портретами і огорожу з художньої ковки. Цікаві деякі епітафії : «Спи спокійно, Барсік»
 


Пункт 2 Від цвинтаря прямуємо вздовж вулиці Ентузіастів понад каналом і потрапляємо на затишний берег Русанівської набережної. Під час Пасхи та на травневі свята кожен кв. метр тут забитий відпочиваючими. А в звичайні дні в основному рибалки та перехожі. Гарне місце для вечірньої прогулянки.


Пункт 3 Всі  звикли що Русанівка – це штучний острів. Але історично, Русанівка – це частина лівого берегу. Саме тут, на континентальній Русанівці розташовані знамениті Русанівські сади, або дачі в межах міста. Можна побачити як бурно розігралась людська архітектурна фантазія на 6 законних сотках: тут і звичайні радянські халупи, і вагончики, і котеджі, і навіть палаци та будинки в колоніальному стилі! Закинуті дерев’яні будинки з старими, засипаними листям мерседесами під вікном – привіт із шалених 90-х. Коротше, фільм «Жесть» курить збоку. Подивитись є на що, не поспішайте і дослідіть цей «заповідник» Києва ретельно.

Пункт 4 Прорізавши дачі по одній з вузьких просік-вулиць доїжджаємо до набережної і по дорозі прямуємо до двоповерхового недобудованого «Подільсько-Воскресенського» мосту. Міст – цікава споруда, яка нажаль обривається просто перед дачами. За булькаюче «спасибі» сторож дозволить піднятись на сам міст. Збоку є понтонна переправа на Труханів острів. Переправляємось, їдемо наліво вздовж шосе і звертаємо в сосновий ліс, проїхавши повз базу байдарочників виїжджаємо на мальовничий крутий берег Десенки.
 Пункт 5 Повертаємось назад до Русанівських дач, і , проїхавши під діючим залізничним мостом спостерігаємо
напівзатоплений корабель «Владивосток», далі проїжджаємо Воскресенські сади. Виїжджаємо до Райдужного озера і їдемо вздовж вул. Райдужної та вул. Алішера Навої


Пункт 6 Потрапляємо в парк Перемоги. Мало кому відомо, що тут існує ціла система ставків, мостики, стежки і галявини. В теплу погоду на лавочках сидять дівчата, на яких полюють хлопці. Можна відпочити і постежити за вдалими пікаперами. Відпочивши, повертаємось до пункту прокату через вул. Малишка, м. Чернігівська Карельский провулок та вул. Червоногвардійську.

 
НАШИ ПУНКТЫ ПРОКАТА

              ДОСТАВКА
 ...товаров и оборудования...

               

-- КИЕВ --

            ПРАВЫЙ БЕРЕГ


Прокат велосипедов Ремонт лыж, велосипедов и сноубордов Прокат беговых лыж Прокат боксов, багажников, креплений Прокат палаток, рюкзаков, спальников
      м. Святошин...

Прокат велосипедов ВДНХ
      м. Выставочный центр...

Прокат велосипедов ПИРОГОВО
      ул. Ак. Тронько...

Прокат велосипедов ПАРК МУРОМЕЦ
      пр. Генерала Ватутина...

Прокат велосипедов МЕЖИГОРЬЕ
      ул. Франка... 


           ЛЕВЫЙ БЕРЕГ

Ремонт лыж, велосипедов и сноубордовПрокат беговых лыж
      м. Позняки...

 Ремонт лыж, велосипедов и сноубордов ТРОЕЩИНА
      ул. О. Бальзака...


Прокат велосипедовРемонт лыж, велосипедов и сноубордов ОБУХОВ
       ул. Киевская 111-А..   


Veliki в других городах

 Киев
 Обухов
 Одесса
 Сумы

подробнее на...
 veliki.ua