Russian (CIS)
veliki.kiev.ua
Прокат товаров для активного отдыха
                                       МАГАЗИН    Скидки и Подарки    Хочу такой Бизнес!    Новости и акции    О Компании    РАБОТА    Контакты
Мы в соцсетях

veliki-facebookveliki-youtubeveliki-instagramveliki-telegram


Маршрут: Печерские холмы - Мертвый город - Подол - Родина Мать


Перед тим як їхати ретельно знайомимось з "ПДД для велосипедистов"

Нагадуємо, для зручності наших клієнтів ми надаємо послугу з Доставки замовлених в нас велосипедів на місце катання. Подробиці тут -> Послуга з доставки велосипедів 

Стартуємо від монументу «Засновникам Києва», місця, біля якого можна вдень часто бачити весільні процесії, а ввечері і в ночі ритмічно гойдаючися тоновані позашляховики.

Пункт 1 Майже на перетині Набережного шосе і Паркової дороги існує вхід в Нікольську дренажну систему царських часів. Відсуваємо плиту, залазимо в підземелля, фоткаємось, вилазимо, закриваємо вхід  і їдемо далі.


Пункт 2 Рухаємось по парковій дорозі і біля «Аскольдової могили» спускаємось на пішохідну стежку, що ідеально підходить для вело-прогулянок. Доїжджаємо до Зеленого театру, спускаємось нижче і бачимо Нижню стіну Зеленого театру. Насправді це підпірна стіна старої Печерської фортеці. Лазимо по галерям фотреці та фоткаємо.

 
Пункт 3 Рухаємось тою самою пішохідною стежкою вздовж Печерських пагорбів, виїжджаємо на Європейську площу, піднімаємось по Костьольній, потім їдемо по Великій Житомирській, біля банку Петрокомерц повертаємо в арку і потрапляємо в чудовий сучасний арт-дворик, милуємось панорамою і спускаємось по сходам вниз.

 
Пункт 4 Потрапляємо в елітний район Воздвіженка, на даний момент він нагадує Мертве місто, бо ще не заселений. Будинки настільки яскраві і красиві, що тут варто погуляти. Через Воздвіженку потрапляємо на унікальну вулицю, сторони якої мають різні назви: Верхній Вал та Нижній Вал.

 
Пункт 5 До 1812 року Поділ мав інший план вулиць – вони орієнтувались по сторонам світу, тепер же вони зорієнтовані по Верхньому Валу – колишній кріпосній стіні. Прямуємо на вул. Спаську в музей Чорнобиля.

  


Пункт 6 Повертаємось назад на Печерськ через Володимирський узвіз, повз лялькового театру в Хрещатий парк,  Міський парк і Маріїнський парк, вздовж вул. Мазепи під’їжджаємо до Ледового Палацу і по пішохідному переходу в’їжджаємо в парк Слави.

 


Пункт 7 Повз Лавру і Співоче поле потрапляємо до Ландшафтного парку біля Монументу Родини Матері, звідси можна зручно спуститись до мосту Патона спеціальною стежкою

 

 
Оформить предзаказ


НАШИ ПУНКТЫ ПРОКАТА

              ДОСТАВКА
 ...товаров и оборудования...

               

-- КИЕВ --

            ПРАВЫЙ БЕРЕГ


Прокат велосипедов Ремонт лыж, велосипедов и сноубордов Прокат беговых лыж Прокат боксов, багажников, креплений Прокат палаток, рюкзаков, спальников
      м. Святошин...

Прокат велосипедов ВДНХ
      м. Выставочный центр...

Прокат велосипедов ПИРОГОВО
      ул. Ак. Тронько...

Прокат велосипедов ПАРК МУРОМЕЦ
      пр. Генерала Ватутина...

Прокат велосипедов МЕЖИГОРЬЕ
      ул. Франка... 


           ЛЕВЫЙ БЕРЕГ

Ремонт лыж, велосипедов и сноубордовПрокат беговых лыж
      м. Позняки...

 Ремонт лыж, велосипедов и сноубордов ТРОЕЩИНА
      ул. О. Бальзака...


Прокат велосипедовРемонт лыж, велосипедов и сноубордов ОБУХОВ
       ул. Киевская 111-А..   


Veliki в других городах

 Киев
 Обухов
 Одесса
 Сумы

подробнее на...
 veliki.ua