Russian (CIS)
veliki.kiev.ua
Прокат товаров для активного отдыха
                                       МАГАЗИН    Скидки и Подарки    Хочу такой Бизнес!    Новости и акции    О Компании    РАБОТА    Контакты
Школа Веломехаников

«Первая в Украине»


Записываемся в группы....
 


Вело-экскурсия

«По улицам старого Киева»


Записываемся в группы....
 


Поиск по сайту

Прокат велосипедов, прокат багажников, прокат боксов и креплений в Киеве
Погода в Киеве

Украинская Баннерная Сеть

Маршрут: Печерские холмы - Мертвый город - Подол - Родина Мать


Перед тим як їхати ретельно знайомимось з "ПДД для велосипедистов"

Нагадуємо, для зручності наших клієнтів ми надаємо послугу з Доставки замовлених в нас велосипедів на місце катання. Подробиці тут -> Послуга з доставки велосипедів 

Стартуємо від монументу «Засновникам Києва», місця, біля якого можна вдень часто бачити весільні процесії, а ввечері і в ночі ритмічно гойдаючися тоновані позашляховики.

Пункт 1 Майже на перетині Набережного шосе і Паркової дороги існує вхід в Нікольську дренажну систему царських часів. Відсуваємо плиту, залазимо в підземелля, фоткаємось, вилазимо, закриваємо вхід  і їдемо далі.


Пункт 2 Рухаємось по парковій дорозі і біля «Аскольдової могили» спускаємось на пішохідну стежку, що ідеально підходить для вело-прогулянок. Доїжджаємо до Зеленого театру, спускаємось нижче і бачимо Нижню стіну Зеленого театру. Насправді це підпірна стіна старої Печерської фортеці. Лазимо по галерям фотреці та фоткаємо.

 
Пункт 3 Рухаємось тою самою пішохідною стежкою вздовж Печерських пагорбів, виїжджаємо на Європейську площу, піднімаємось по Костьольній, потім їдемо по Великій Житомирській, біля банку Петрокомерц повертаємо в арку і потрапляємо в чудовий сучасний арт-дворик, милуємось панорамою і спускаємось по сходам вниз.

 
Пункт 4 Потрапляємо в елітний район Воздвіженка, на даний момент він нагадує Мертве місто, бо ще не заселений. Будинки настільки яскраві і красиві, що тут варто погуляти. Через Воздвіженку потрапляємо на унікальну вулицю, сторони якої мають різні назви: Верхній Вал та Нижній Вал.

 
Пункт 5 До 1812 року Поділ мав інший план вулиць – вони орієнтувались по сторонам світу, тепер же вони зорієнтовані по Верхньому Валу – колишній кріпосній стіні. Прямуємо на вул. Спаську в музей Чорнобиля.

  


Пункт 6 Повертаємось назад на Печерськ через Володимирський узвіз, повз лялькового театру в Хрещатий парк,  Міський парк і Маріїнський парк, вздовж вул. Мазепи під’їжджаємо до Ледового Палацу і по пішохідному переходу в’їжджаємо в парк Слави.

 


Пункт 7 Повз Лавру і Співоче поле потрапляємо до Ландшафтного парку біля Монументу Родини Матері, звідси можна зручно спуститись до мосту Патона спеціальною стежкою

 

 
НАШИ ПУНКТЫ ПРОКАТА

              ДОСТАВКА
 ...товаров и оборудования...

               

-- КИЕВ --            ПРАВЫЙ БЕРЕГ


Прокат велосипедов Прокат беговых лыж Ремонт лыж, велосипедов и сноубордов Прокат боксов, багажников, креплений Прокат палаток, рюкзаков, спальников 
      м. Берестейская...  

 Прокат беговых лыж ПУЩА-ВОДИЦА
      ул. Ф. Максименко...

 Прокат беговых лыж НОВОБЕЛИЧИ
      ул. Олевская...

Прокат велосипедов БУЧА
     ул. Розы Люксембург..  


           ЛЕВЫЙ БЕРЕГ

 Ремонт лыж, велосипедов и сноубордов ЛЕВОБЕРЕЖНАЯ
      ул. Челябинская...  
    

Ремонт лыж, велосипедов и сноубордовПрокат беговых лыж ПОЗНЯКИ/
       
ХАРЬКОВСКИЙ
      м. Позняки... 

 Ремонт лыж, велосипедов и сноубордов ТРОЕЩИНА
      ул. Карла Маркса...  


 Прокат велосипедовРемонт лыж, велосипедов и сноубордов СОФИЕВСКАЯ
      БОРЩАГОВКА, ВИШНЕВОЕ
          ул. Мира..   

 Прокат велосипедовРемонт лыж, велосипедов и сноубордов ОБУХОВ 
           ул. Киевская 111-А..   


Книга жалоб и предложений

Для защиты ваших интересов и совершенствования качества обслуживания, мы вводим  такое понятие как "Линия качества". Написав нам на эл. адрес Qa[a]veliki.kiev.ua This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it письмо с вашим отзывом, жалобой, предложением, описав в письме суть проблемы или предложения, оставив ваши обратные контакты мы сможем вместе сделать наш сервис лучше!
За толковые предложения будут бонусы!

Мы за качество
обслуживания!
А Вы?

??????.???????