Russian (CIS)
veliki.kiev.ua
Прокат товаров для активного отдыха
                                       МАГАЗИН    Скидки и Подарки    Хочу такой Бизнес!    Новости и акции    О Компании    РАБОТА    Контакты
Мы в соцсетях

veliki-facebookveliki-youtubeveliki-instagramveliki-telegram


Маршрут: Лысая гора - Кладбище подъемных кранов - Причал


Перед тим як їхати ретельно знайомимось з "ПДД для велосипедистов"

Нагадуємо, для зручності наших клієнтів ми надаємо послугу з Доставки замовлених в нас велосипедів на місце катання. Подробиці тут -> Послуга з доставки велосипедів 


Стартуємо від м. Дружби Народів.

Пункт 1  Район початку вулиці Кіквідзе та вул.Бастіонна це чудова архітектурна пам’ятка часів сталінізму, тут стоять пафосні та монументальні будинки з багатим декором в стилі ампір. Кажуть, що десь в цьому районі, просто посередині якогось двору існує вхід в підземне місто, яке було збудовано ще до заснування Києва.


Пункт 2 Рухаємось вздовж вул. Катерини Білокур та вул. Вільшанської до київських Веж-Близнюків. Цей громад ний житловий комплекс знаходиться в цікавому місці. Поруч можна побачити як сучасні котеджі, так і зруйновані приватні будинки, а на пров. Тимірязівському стоїть справжній бойовий літак.


Пункт 3 Через вул. Кіквідзе і розв’язку над вул. Саперно-Слобідською потрапляємо в найбільш таємниче і загадкове місце Києва. Лиса Гора – це мальовничий парк, історична пам’ятка, форт, та містичне місце.  Величезні вали імперського форту та пронизуючі їх тунелі з жовтої цегли обрамляють гору. На цеглі можна розгледіти написи вартових датовані ХIХ століттям. З горою пов’язано багато подій, є легенда, що до існування Києва тут розбили армію готів, також тут було місце казні Сергія Багрова – вбивці прем’єра Столипіна. Є чутки про кілька-поверхове підземелля під горою.  Принаймні в середині валів точно існують саперні тунелі, які були призначені для просування саперів-слухачів, щоб запобігти закладанню вибухівки в вали. Ці тунелі зараз завалені. Також є дренажні тунелі, що ведуть до подолу гори. В центрі форту розташоване сучасне язичницьке капіще з ідолами, жертовним камінням, містичними кругами, квадратами та символами. Язичники вважють це місце – моделлю Всесвіту, вони періодично проводять тут свої обряди і приносять жертви. А ще зі сіхдного краю гори відкривається чудовий краєвид на Дніпро.


Пункт 4 Спускаємось з гори і понад річкою Либідь доїжджаємо до Столичного шосе, яке переходимо через підземний перехід ближче до м. Видубичі. Потім рухмаємось промзоною вздовж р. Либідь по вул.Промисловій до цвинтаря підйомних кранів. Неподалік цього місця можна вийти на піщаний берег Дніпра. Можна погуляти промзоною і знайти багато цікавого. Повертаємось до м. Видубичі тим же шляхом.


Пункт 5 Рухаємось вздовж Наддніпрянського шосе і, оминувши озеро Видубицьке, потрапляємо на найбільший в Києві причал приватних човнів. Це, звісно, не князівство Монако, але і не бідне рибацьке селище.

 
Оформить предзаказ


НАШИ ПУНКТЫ ПРОКАТА

              ДОСТАВКА
 ...товаров и оборудования...

               

-- КИЕВ --

            ПРАВЫЙ БЕРЕГ


Прокат велосипедов Ремонт лыж, велосипедов и сноубордов Прокат беговых лыж Прокат боксов, багажников, креплений Прокат палаток, рюкзаков, спальников
      м. Святошин...

Прокат велосипедов ВДНХ
      м. Выставочный центр...

Прокат велосипедов ПИРОГОВО
      ул. Ак. Тронько...

Прокат велосипедов ПАРК МУРОМЕЦ
      пр. Генерала Ватутина...

Прокат велосипедов МЕЖИГОРЬЕ
      ул. Франка... 


           ЛЕВЫЙ БЕРЕГ

Ремонт лыж, велосипедов и сноубордовПрокат беговых лыж
      м. Позняки...

 Ремонт лыж, велосипедов и сноубордов ТРОЕЩИНА
      ул. О. Бальзака...


Прокат велосипедовРемонт лыж, велосипедов и сноубордов ОБУХОВ
       ул. Киевская 111-А..   


Veliki в других городах

 Киев
 Обухов
 Одесса
 Сумы

подробнее на...
 veliki.ua